Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

elasigi

Hacker
Registriert
7. Juni 2009
Beiträge
322
Reaktionspunkte
21
Punkte
78
doradzcie mi jak zrobic male wesele, bo naprawde nie wiem od czego zaczac. Syn pracuje w Moskwie, poznal piekna rosjanke i sie zeni w lipcu tego roku.
wraca do DE 4 dni przed slubem. Urzedowo wszystko zalatwwione .przywozi ze soba przyszla zone. Pieknie, wszyscy sie ciesza , tylko problem jest taki ze ja nie mam pojecia jak zrobic wesele na ok, 20 gosci. bedzie tylko najblizsza rodzina , ale mimo to trzeba by to jakos porzadnie zrobic.
Na dodatek beda trzy przyjecia weselne, pierwsze w DE dla rodziny ,plus paru kumpli w Niemczech, pözniej jedziemy do Moskwy zeby zrobic wesele dla rodziny pani mlodej, a trzecie w Polsce dla reszty rodziny zyjacej w Polsce. Naraz nie da sie zrobic bo jak ich wszystkich sciagnac do DE,
Bylismy na paru weselach, ale to byly sluby koscielne, a syn bierze tylko slub cywilny , juz o 10,00 i w Piatek, innego terminu nie dostal, dluzej nie mögl czekac bo dokumenty na udzielenie zgody na wize ograniczaja termin wyjazdu z Rosji .
Co zrobic z goscmi juz od 10 rano, ma ktos jakies doswiadczenia ze slubem.?
W Polsce czy Rosji nie bylo by problemu, mozna by od rana swietowac .
 
Zuletzt bearbeitet:
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam, sa firmy Partyservice zamöw u nich jedzeni np obiad na 14 kawa kuchen np.16 i kolacje na 19 co i ja i ile i zu ile znimi uzgodnisz. Przed obiadem wycieczka zwiedzic miasto cos pokazac. Teraz najwazniejsze lokal znalesc to bedzie juz trudniej bo zazwyczaj zamawia sie wszysko z wyprzedzeniem ale popytac np.na ogrodkach dzialkowych sa swietlice gdzie odbywaja sie takie imprezy Schützenverein przy kosciolach u nas u Babtysow just duza salam pomiesci 300 ludzi gdzie robia wesela, klubach pilkarskich u teraz z azylantami moze byc ciezko cos znalesc z noclegem.Do przewozu mini Bus albo 2 i wszyskich naraz zabierzesz.
Pozdrawiam
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Organizacyjnie sprawy sie ukladaja dobrze, wynajmnie sie lokal, tylko tak jak piszesz ,znalazlem w internecie cateringfirma , nawet w poblizu, tylko czy bedzie cos wolnego, cos sie znajdzie,
Jezeli chodzi o ceny cateringu zaczynaja sie od 35 Euro, mozn przyniesc swoje napoje , wino , gorzola . ale nie chodzi o pieniadze, w nagorszym razie wezmie sie cos drogiego czyli okolo 100 euro.
Najgorsze to ze nie wiemy ile dokladnie bedzie gosci , bo nasz syn , jeszcze nie do wszystkich kumpli wyslal zapytania , o zaproszeniach na razie nie ma mowy, ma juz termin Slubu a przyszla zona , jeszcze nie ma wizy
Chyba trzeba bedzie zalatwic jakiegos zawodowca , chyba to sie nazywa hochzetsplaner, bo jakos trzeby gosci zabawic, a prawdziwych Niemcöw ciezko ruszyc do tanca, a posiedziec to mogli by my posiedziec u mnie na tarasie.

My juz byli na niemieckich Hochzeitach, zaczylo sie o 17,oo a do jedzenia dostalismy od 20,oo, stali my 2 godziny z kieliszkiem sekta , a do picia to trzeba bylo zamawiac na kieliszki, oczywiscie czekalo sie okropnie dlugo. To bylo pierwsze moje wesele z ktörego my wröcili o pierwszej w nocy do domu i na trzezwo.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam,corka wychodzila za maz za rodowitego i bylo w resoracji grala muzyka obslugiwali kelnerzy ale wszyscy rozumieli po niemiecku,jak byli organizowane jakies skecze niewiem czy twoi goscie rozumia jezyk DE to znowu bedzie tlumacz potrzebny(to zartem)Kolezanki cörki i koledzy ziecia organizowali swoje skecze a muzyka tylko grala.Jako ojcu Panny Mlodej niepasawalo tak duzo pic a potrafilem jeszcze to z moim kumplem wychodzilem do baru na wodke nikt niewidzial i niebylo obmawiania.Powodzenia w tym calym zamieszaniu.
Pozdrawiam
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

jezeli to rodowite ruskie , to licz sie z tym ze bez skrzynki wodki na glowe nie zaczynaj imprezy :whistle2:

ruskie duzo nie jedzom , wiecej pijom i duzo tanczom

kawa i kuchen to na dziendobry zeby zatkac dziory w zebach , a potem sie zacznie

nie skap grosza , moze sie okaze ze to jakies milionery :emoticon-0105-wink:

juz ci wspolczuje tego kaca co cie bedzie meczyl :DDD:DDD
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

hi, @elasigi jak ruchole to kup Gorbatchof tyn 60% lone to lubiom..........:DDD a lon wali z nog,ich chyba tyz powali......:emoticon-0122-itwas
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam,u mnie w pracy ruskie mowili,ze Parlament ruska wodka jest dobra idzie w DE kupic.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

mojy Rusy :emoticon-0136-giggl pijom Russian Standard
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

ruskie walom wszystko co w jezyk szczypie , im bardziej szczypie i kopa daje , tym wiecej pijom
znam duzo ruskich , i jeszcze nie poznalem ani jednego abstyneta ;-)

gesendet von meinem dingsda über taperding
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

dzisiej znolozlech sala do zabawy, za 350 euro, do tej sali musza ale zamöwic catering, za okolo 40 Euro na osoba , gorzola piwo i napoje mozemy przyniesc swoje, nie jest to optymalne bo mozna fajrowac tylko do 1 w nocy, Trzeba bydzie szybko polewac zeby co niektörzy padli do 1 w nocy, ruskie chyba byda musiol zabrac do domu , zeby pic do rana, ciekawie czy to przetrzymom.
jak nic innego sie nie znojdzie to musza to zaklepac
U nos wszysko z tych tanszych wykupione na rok do przodu. a te drogie to po 120 euro od osoby, bez wysoko wyskokowych napoi. Jak zaczna pic to 1000 € nie wystarczy.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

niechca cie martwic , ale na 20 ludzi to cie szarpnie po kapsie , Hotel , zarcie , pice , zabawa

uwiez mi , zabuchuj se ta sala na conajmiej 3 dni , bo o 1 w nocy oni dopiero sie rozgrzewajom do imprezy :DDD

moje ehmalige ruskie sasiady , to zaczynali imprezy tak kolo 20 i hlali przez 2-3 dni nonstop , potem padali jak schnity i bylo koniec imprezy :DDD
jak takich bedziesz miec to naserio ci wspolczuja , kup sie zaro karton tabletek "Proviler" albo "Hepatil" , to ponoc jest dobre na watroba , bo niewieza zebys wytrzymol ich tepo :DDD:DDD:DDD:DDD
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

ja mom znajomego rusa co pije od 10 lat bo tyle mieszkom na tym osiedlu, nie robi i dziennie pije . a pije za zastaw za flaszki, dziennie zaczyno o 9 rano, robi obchod osiedla, zaglondo do koszy na smieci, nazbiero pora flaszek i dosen , juz mo na poczatek, pözniej dochodza inni kumple i zaczynaja pic
Kolo przystanku w krzokach, chlapiom do wieczora ale o dziwo nie wydziwiajom, cicho ida do domu i tak dzien w dzien rok za rokiem, bez roboty a dziennie nawalony.

najbardziej to mom strach przed wizyta w Moskwie, bo jak moja mnie nie przypilnuje to tez nie mom hamulca, ale wiecej jak 2 dni nie dom rady. jak bylech na sylwestra w swieradowie w karkonoszach , jak my zaczeli pic 30 grudnia , to w sylwestra zech spol przy stale juz godzina po polnocy , nie dolech rady a to byly tylko 2 dni, a rusy po 2 dniach zaczynaja dopiero konczyc rozgrzewka ,
chociaz jak bylech mlody , to tez moglech pora dni pic jak glupi. 2 razy bylech nawet na izbie wytrzezwien a do domu wrocilech bez wyplaty, i miolech dwie sine pregi na plecach,
chyba musiolech dostac palka milicyjna za dobre sprawowanie.
Takie czasy byly kiedys a teraz nudno , 2 piwa i spac , albo patrzec jak rusy pija.
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam, @czutok znam abstynentow ruskich to Babtysci :yahoo::yahoo::yahoo:zebyscie sie niezdziwili z tym piciem po weselu czekamy na info od elasigi.
Pozdrawiam
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

my juz piszymy o piciu , a wesele dopiero w lipcu, zaczna chyba trenowac , zeby to wszystko przetrzymac.
Mam juz angebot, local+zarcie+torty,ciastka,kawa i alkohol za 70e od osoby. Musik extra, tylko za long drink trzeba placic extra, , ale kto pije long drink rusy chyba nie, oni chyba pija tylko ze gläser do long drink
w piatek jadymy zoboczyc to cudo,
 
AW: Syn sie zeni a ja musze mu Hochzeit przygotowac

Witam,zacznij cwiczyc Übung mach Meister.
 
Zurück
Oben