Digital Eliteboard - Das Digitale Technik Forum

Registriere dich noch heute kostenloses um Mitglied zu werden! Sobald du angemeldet bist, kannst du auf unserer Seite aktiv teilnehmen, indem du deine eigenen Themen und Beiträge erstellst und dich über deinen eigenen Posteingang mit anderen Mitgliedern unterhalten kannst! Zudem bekommst du Zutritt zu Bereiche, welche für Gäste verwehrt bleiben

DM800se i maxtv Modul?

popino1

Ist gelegentlich hier
Registriert
13. März 2012
Beiträge
50
Reaktionspunkte
2
Punkte
28
Dali se moze original maxtv kartica sa modulom nekako pokrenuti
sa Dreambox 800se?

pozz

pop
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

da, jasno...
moze li se opcionalno preko usb-a nekakav externi ci-slot prikljuciti?
 
ja imam ovaj neki samsung led televizor i on ima mjesto za ustekat modul

zanima me u kojoj varijanti se ovo moze koristit


pozz
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

Za ovaj "neki Samsung" verovatno nema niko odgovor :wacko1:moras nam reci koji Samsung imas
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

moze na samsung ja imam i radi perfekt a i postavio sam mislim i slike da radi na samsung tv eu tipe ali me isto interesuje nekakav exsterni citac modula za dreambox 800 se
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

jedno pitanje, imam qboxhd, dal ce tamo raditi modul??

evo danas sam probao hd+ ci+ modul sa hd03 kartom. ugura hd+ modul i javi mi da nemoze ci+ modul. ali sta me irretira da u menü mi se pojavi taj modul sa podacima. evo ugura hd03 kartu, ali nista mi neotvara.
znaci modul mi je prepoznan ali kartu ne cita...

hoce li mi i tako biti sa maxtv modulom

jer oni pisu

"Televizor ili satelitski prijemnik s CI+ (common interface plus) utorom koji imaju mogućnost primanja DVB-S2 signala (testirani uređaji). Hrvatski Telekom nije u mogućnosti jamčiti da će usluga ispravno funkcionirati na prijamniku koji podržava CI standard."

ili imali neka chanca da radi sa oscam???
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

kako ne radi? jesi li aktivirao karticu? mozes online preko stranice hd plus aktivirat
Du musst dich Anmelden oder Registrieren um diesen link zusehen!
Onda sacekas neki pola sata i trebalo bi da radi sve.

Na koji si uredjaj stavio modul? Dali tvoj uredjaj podrzava CI+?
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

karta je aktivirana, e sada do modula, modul je hd+ ci+. kad ga ustekam prvo se buni sto ci+ modul i da to neide, ali kad udjem u menü onda je modul propoznan i sve mi pokazuje hw i sw itd. kad stavim sada hd03 kartu u njega onda idem na card info i nista, kao da nema karte...

e sada dal to uopce radi? jel ako taj ci+ mi radi onda bi si kupio maxtv jer on je isto ci+...
jer bezveze mi kupovati maxtv ako mi nemoze raditi u receiveru...

ili imali mogucnost da proradi karta sa oscam?

citao sam da je vu+ i dream isti problem imali, oni su prvo neki ci high bitrate fix izvadili i sada u novom software je taj fix unutra, od tada kod nji radi...

dali bi taj e2 fix radio i na qboxhd? isto je e2....
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

nedi nede Max TV na DM 800se netrebas uzimati . Taj ci high bitrate je za VU solo znaci tebi nekoristi nista ..
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

Zato pitam dal bi patch radio na qboxhd enigma2... Jer taj je za 7020hd i vi+ isao, morat cu izprobati... Stavit patch...


Mobil per  iPhone gesendet!
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

Nije mi jasno da tip negdje u Vojvodini ima probijenu Maxtv karticu i ne zeli da dalje daje savjete za iscitavanje.
Uz to za sada ima i sky italia hd i Digitalb hd i ostalo.
 
AW: DM800se i maxtv Modul?

ovo ti je kao suvo zlato za sada mozda za koji mjesec bude u javnosti al staces treba cekati mi koji imamo kartice nedaju da podijelimo sa drugima
 
Zurück
Oben